19.03.2018,02:18
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
'Hizbullah, Beyrut'taki hükümetin temel unsurudur'
İsrailli yetkililer, geçen haftalarda İran'ın Hizbullah üzerinden Lübnan'ın güneyinde "hedef ayarlı roket" üreten bir fabrika kurduğunu öne sürmüştü.
Suriye'deki çıkarını korumak için İsrail'in gerekli adımları atacağını dile getiren İsrail Kamu Güvenlik Bakanı Gilad Erdan, ABD'ye, "İran'ın Suriye'yi bir uydu devlete dönüştürmesini engellemek için daha fazla rol üstlenmesi" çağrısında bulundu.
 
İsrail radyosunun haberine göre; işgal altındaki Kudüs'te gerçekleştirilen Kuzey Amerika Kıtası'ndaki Yahudi Önderler isimli bir toplantıda konuşan Erdan, "İsrail, kendisine Hizbullah'ın herhangi bir saldırısından Lübnan'ı sorumlu görmektedir. (Hizbullah) Beyrut'taki hükümetin temel unsurudur." dedi.
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türk reel sektörünün şu an için önündeki en kritik gündemlerden birini dijitalleşme oluşturuyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Öyle bir coğrafya düşünün ki; doğudan gelen ticaret yollarının batıya açılan kapısı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çanakkale zaferlerinin 103. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Ama ne kutlama!
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?