26.02.2018,02:11
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Kuveyt Başbakanı, hükümetinin istifasını sundu
Kuveyt Başbakanı Şeyh Cabir El Mübarek al-Hamad Al-Sabah’ın bu sabah saatlerinde Kuveyt Emiri Cabir el-Ahmed el-Sabah’a hükümetinin istifasını sunduğu belirtildi.

Kuveyt Parlamentosu'nun, Çarşamba günü kabine çalışmalarından sorumlu devlet bakanına yönelik gensoru görüşmesi yapmasının planlandığı bildirildi.

Hükümetin istifası konusunda herhangi bir açıklama yapılmazken, Parlamentonun, Bakanlar Kurulu'ndan Sorumlu Devlet Bakanı Şeyh Muhammed el-Abdullah el-Mübarek’e, Çarşamba günü bütçeye ve kanunlara aykırı davranma suçlamasıyla gensoru görüşmesi yapacağı hatırlatıldı.
 
VIDEO İÇİN TIKLAYIN
30 Nisan 2015
https://www.youtube.com/watch?v=FhAMTTdW2Cg

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye ekonomik anlamda onbirinci kez kalkınma planı yapıyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?