17.10.2017,16:17
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Rusya: 'DAEŞ’i Akdeniz’deki denizaltılardan vurduk'
Rusya Savunma Bakanlığı Sözcüsü İgor Konaşenkov,..
Akdeniz’deki Rus denizaltılarının Kalibr füzeleriyle Suriye’nin Meyadin yerleşim yeri yakınlarında bulunan DAEŞ teröristlerine ait mühimmat depolarını ve askeri araç dolu ambarları vurduğunu söyledi.İgor Konaşenkov ile ilgili görsel sonucu
 
Konaşenkov, Akdeniz'de bulunan Karadeniz Filosu'ndan Velikiy Novgorod ve Koplino denizaltılarının Meyadin yakınlarındaki DAEŞ militanlarına 10 Kalibr füzesi fırlattığını belirtti.
 
Konaşenkov "Kontrol sistemleri ile belirlenen tüm hedeflerin vurulduğu doğrulandı. DAEŞ Meyadin'de hem teknik kayıplar hem de militan kaybı verdi" dedi.
 
​Konaşenkov, füzelerin Suriye ordusunun Deyrizor'da DAEŞ'e yönelik savunma amaçlı eylemlerine destek amacıyla fırlatıldığını da ifade etti.

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye’nin işsizlik rakamları açıklandı. Hiç oran tartışmasına girmeyeceğim. Son bir yılda tüm zoraki, işsiz adamı işsiz saymama gibi uygulamalara rağmen iki haneye oturduğu görülüyor.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
“tüketim kölelik ise, üretim özgürlüktür”
Haziran 2017’de İsviçre’de yapılan Kıbrıs Konferansından yine bir sonuç çıkmadı.
Bülent Ecevit; 1980 ihtilâlinin ardından Hamzakoy’ da “misafir” edildi. Sonrasında siyasi yasaklı olduğu için geçim sıkıntısına düştü.
Bu yazımızda günümüz endüstriyel süper lig futbolundan uzaklaşıp şu anda sorunlarla boğuşan, Türkiye’nin batıya açılan kapısı Trakya’nın futbol gündeminden bahsedeceğim.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
Avrupa'daki Türkiye itibarının kötüye gitmesinde Türkiye'deki iktidarın politikaları temel rol oynuyor.
Ülkemizde yapılan barajların ölü hacimleri, faydalı hacimlerinden fazladır.
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay