17.03.2018,19:32
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Rusya: 'DAEŞ’i Akdeniz’deki denizaltılardan vurduk'
Rusya Savunma Bakanlığı Sözcüsü İgor Konaşenkov,..
Akdeniz’deki Rus denizaltılarının Kalibr füzeleriyle Suriye’nin Meyadin yerleşim yeri yakınlarında bulunan DAEŞ teröristlerine ait mühimmat depolarını ve askeri araç dolu ambarları vurduğunu söyledi.İgor Konaşenkov ile ilgili görsel sonucu
 
Konaşenkov, Akdeniz'de bulunan Karadeniz Filosu'ndan Velikiy Novgorod ve Koplino denizaltılarının Meyadin yakınlarındaki DAEŞ militanlarına 10 Kalibr füzesi fırlattığını belirtti.
 
Konaşenkov "Kontrol sistemleri ile belirlenen tüm hedeflerin vurulduğu doğrulandı. DAEŞ Meyadin'de hem teknik kayıplar hem de militan kaybı verdi" dedi.
 
​Konaşenkov, füzelerin Suriye ordusunun Deyrizor'da DAEŞ'e yönelik savunma amaçlı eylemlerine destek amacıyla fırlatıldığını da ifade etti.

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Türkiye’de verileri medya yoluyla öğrenenler yandı.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Öyle bir coğrafya düşünün ki; doğudan gelen ticaret yollarının batıya açılan kapısı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çanakkale zaferlerinin 103. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Ama ne kutlama!
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?