17.12.2017,20:31
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Rusya: 'DAEŞ’i Akdeniz’deki denizaltılardan vurduk'
Rusya Savunma Bakanlığı Sözcüsü İgor Konaşenkov,..
Akdeniz’deki Rus denizaltılarının Kalibr füzeleriyle Suriye’nin Meyadin yerleşim yeri yakınlarında bulunan DAEŞ teröristlerine ait mühimmat depolarını ve askeri araç dolu ambarları vurduğunu söyledi.İgor Konaşenkov ile ilgili görsel sonucu
 
Konaşenkov, Akdeniz'de bulunan Karadeniz Filosu'ndan Velikiy Novgorod ve Koplino denizaltılarının Meyadin yakınlarındaki DAEŞ militanlarına 10 Kalibr füzesi fırlattığını belirtti.
 
Konaşenkov "Kontrol sistemleri ile belirlenen tüm hedeflerin vurulduğu doğrulandı. DAEŞ Meyadin'de hem teknik kayıplar hem de militan kaybı verdi" dedi.
 
​Konaşenkov, füzelerin Suriye ordusunun Deyrizor'da DAEŞ'e yönelik savunma amaçlı eylemlerine destek amacıyla fırlatıldığını da ifade etti.

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Bitcoin konusundaki olasılıkları geçen hafta içerisinde kaleme almıştım. Evet tekrarlıyorum, buradan dünya çapında çok büyük bir soygun ve vurgun bekliyorum.
Diğer Yazarlar
Zenginlerden daha mı çok vergi alınsa?
Tanrı’nın yeryüzünde kendine ayırdığı iki toprak parçasından birisi olan Kudüs hiçbir milletin ya da dinin tek başına malı değildir. Özeldir. Kutsaldır. Ata yadigarıdır. Tüm insanlığın ortak mirasıdır.
Girit Adası’nın hukuki statüsü hakkında tarihçiler tarafından kullanılan iki tez vardır.
Meslekî bıkkınlık ya da günümüzün moda tabiriyle “Tükenmişlik Sendromu” uzun yıllar aynı mesleği yapmak zorunda kalanlarda sıkça görülebilen psikolojik bir rahatsızlıktır.
Süper Lig’te 13. Hafta geride kalırken, oluşan görüntüyü Afrika’nın vahşi topraklarında yaşanan yırtıcı savaşlarına benzetiyorum.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Son birkaç yıldır ülkemizde yaşanan yüksek kur artışları, işletmelerimizi oldukça zorlamakta, maliyet, fiyatlama ve kâr döngüsünü yakalamak her geçen gün daha da güç hale gelmektedir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
Barajlarımızın faydalı hacimlerinin yüzde 90’nı asla görev yapmaz, yapamaz. Yani ihtiyacın on misli baraj yapılmıştır’ demişim.
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?